O nas:

Krajowe Towarzystwo Finansowe S.A. rozpoczęło działalność w 1998 jako podmiot wyspecjalizowany w świadczeniu usług rynku finansowego, włącznie z doradztwem przy transakcjach bankowości inwestycyjnej. Oferta świadczonych usług podlega rozwojowi obecnie obejmuje:

Misja

Misją firmy jest świadczenie szerokiej gamy wysokiej jakości kompleksowych usług doradczych Realizujemy ją poprzez nawiązywanie długookresowej współpracy z naszymi partnerami. Aby dostosować świadczone usługi do potrzeb Klienta staramy się dokładnie rozpoznać uwarunkowania zewnętrzne i wewnętrzne w jakich działa, jak też poznać jego możliwości wynikające z reprezentowanego potencjału gospodarczego. Na podstawie ustalonej diagnozy doradzamy skorzystanie z jednej ze standardowo świadczonych przez nas usług lub też poszukujemy rozwiązania dostosowanego do specyfiki Klienta.

Strategia

Strategicznym celem naszego działania jest zgromadzenie "pod jednym dachem" znaczącej kompetencji ekonomicznej, finansowej, zarządczej i technicznej. Z jednej strony gwarantuje to naszym Klientom profesjonalny poziom usług, z drugiej umożliwia nam występowanie w dużych i skomplikowanych projektach finansowanych z międzynarodowych środków, w konkurencji z zagranicznymi firmami konsultingowymi.

Największą wartością każdej firmy są tworzący ją ludzie. Ich doświadczenie, wiarygodność i profesjonalizm przekładają się w sposób bezpośredni na jakość produktów i usług oferowanych klientom. KTF S.A. to grupa takich właśnie specjalistów wywodzących się z firm leasingowych, banków, przemysłu i biur projektowych.

Historia

Działamy od 1998. Od początku nasza działalność nastawiona była na świadczenie szerokiej gamy usług finansowych, w tym leasingu operacyjnego i finansowego, włącznie z leasingiem nieruchomości. Po restrukturyzacji portfela leasingowego, który to proces wzbogacił nas o bezcenne doświadczenia, skoncentrowaliśmy się na rozwijaniu usług doradczych, oferując naszym Klientom to, co mamy najcenniejsze - naszą wiedzę i doświadczenia. Na bazie nabytych doświadczeń, stworzyliśmy jeden z filarów naszej oferty – zarządzanie przedsiębiorstwami w procesie restrukturyzacji ze szczególnym uwzględnieniem towarzystw leasingowych. Własne doświadczenia legły także u podstaw szybko rozwijającej się oferty usług zarządzania należnościami.

Partnerzy

Wszechstronność oferty i profesjonalizm działań zawdzięczamy, m.in; bliskiej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Współpraca ta oznacza w praktyce przepływ i wzajemne uzupełnianie się wiedzy fachowej skutkujące stałym doskonaleniem oferty, zaś do grona naszych partnerów należą, m.in.:

oraz szereg banków ze ścisłej czołówki największych banków polskich oraz zagranicznych działających w Polsce